PWB hb s.r.o.

Společnost PWB hb s.r.o. poskytuje komplexní a profesionální služby v oblasti dotací, vzdělávání a inženýrské činnosti ve výstavbě. Specializujeme se na poskytování služeb zejména v těchto oblastech:

  • Grantový a dotační management
  • Projektový managemen
  • Organizace a realizace výběrových řízení
  • Firemní vzdělávání
  • Rozvoj zaměstnanců, realizace projektů OPZ
  • Inženýrská činnost ve výstavbě

Prioritou společnosti je dlouhodobá spolupráce s klienty, kterým pomáháme realizovat jejich vize a potřeby.

Klíčem k úspěchu je profesionalita, zkušenost, praxe a v neposlední řadě i konstruktivní komunikace, která klientovi nabízí jistotu, že  budou naplněny jeho představy a požadavky.

Společnost PWB hb vznikla sloučení několika subjektů, které již v minulosti samostatně působily v oblasti nabízených činností. Sloučením těchto subjektů, jejich dlouhodobou zkušeností došlo k možnosti nabídnou klientovi komplexní služby, tak aby klient dostal nabídku uceleného řízení projektu i s jeho prolínáním do ostatních činností klienta.  Samozřejmostí je, že společnost PWB hb připravena nabídnout i jednotlivé specifikované činnosti.

Společnost PWB hb je připravena klientovi pomoci již od samého počátku jeho záměru nezávaznou konzultací o možnostech technického řešení, o možnostech profinancování až po samotné předání uceleného projektu či stavby k užívání.

Společnost PWB hb se snaží být klientovi partnerem, který aktivně pomáhá a realizuje jeho vize a potřeby.

Těšíme se na spolupráci s Vámi a jsme připraveni zrealizovat Vaše vize , které Váš podnik posunou dále kupředu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.