O nás

Skupina PWB vznikla sloučení několika subjektů, které již v minulosti samostatně působily v oblasti nabízených činností. Sloučením těchto subjektů, jejich dlouhodobou zkušeností došlo k možnosti nabídnou klientovi komplexní služby, tak aby klient dostal nabídku uceleného řízení projektu i s jeho prolínáním do ostatních činností klienta.  Samozřejmostí je, že PWB je připravena nabídnout i jednotlivé specifikované činnosti.

Nabízíme pomoc klientovi již od samého počátku jeho záměru nezávaznou konzultací o možnostech technického řešení, o možnostech profinancování až po samotné předání uceleného projektu či stavby k užívání. Snažíme se být klientovi partnerem, který aktivně pomáhá a realizuje jeho vize a potřeby.

Klíčem k úspěchu je profesionalita, zkušenost, praxe a v neposlední řadě i konstruktivní komunikace, která klientovi nabízí jistotu, že  budou naplněny jeho představy a požadavky. Prioritou společnosti je dlouhodobá spolupráce s klienty, kterým pomáháme realizovat jejich vize a potřeby.